Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Mrozy

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana Mrozy

Mrozy,mazowieckie

150 000 zł2 058 m² 72,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne działki od 1 958 m2 2 124 m2 Oferowane działki znajdują się w gminie Mrozy, w malowniczej miejscowości gójszcz. - dz. nr 143/34 pow. 1 958 m 170 000 zł wymiary ok.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Mrozy,mazowieckie

233,33 zł/m²3 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia powierzchni przeznaczonej pod automat vendingowy zlokalizowanej w zmodernizowanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł2 000 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 2000 m2 w miejscowości Kuflew , w gminie Mrozy. Wymiary działki to 19 metrów szerokości i ok 105 metrów głębokości. Jest to IV klasa.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 735 m² 138,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka na wzniesieniu - 1735 m blisko natury i autostrady (gm. Mrozy)o wymiarach 40 na 45 m. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1735 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

100 000 zł2 233 m² 44,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2233 m2 ,z wydanymi warunkami zabudowy , w niewielkiej miejscowości : Mała Wieś , w gminie Mrozy. Jej numer to 391. Teren suchy , czynnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mrozy

Mrozy,mazowieckie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, zabudowaną domem jednorodzinnym w miejscowości Mrozy oraz lokalem użytkowym. Działka o powierzchni 1208m2, dom o powierzchni 150m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 159 m² 116,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Okazja! Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 1159 m2 w malowniczej okolicy Mrozów. Teren suchy i nie wymagający niwelacji. Dojazd do działki drogą asfaltową. Blisko media.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mrozy

Mrozy,mazowieckie

980 000 zł96,80 m² 10 123,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Na sprzedaż oferujemy solidny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 96,80 m , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1341 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mrozy

Mrozy,mazowieckie

300 000 zł73 m² 4 109,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferuję na sprzedaż dom w gminie Mrozy. Dom drewniany obłożony cegłą o powierzchni ok. 73 m2 położony na działce o powierzchni 3500 m2. Możliwość dokupienia sąsiadujących.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł130 m² 7 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 515 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość na sprzedaż położoną w Mrozach przy ul. Mickiewicza. Na nieruchomość składa się dom przeznaczony do remontu wraz z przyległym budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Mrozy gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardów Działka o powierzchni 1000m2 numer ewidencyjny działki 159/2 media w drodze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

157 875 zł1 263 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej przy ul. Mickiewicza W mrozach Grunt położony jest na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i przeznaczony w nim pod.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł928 m² 118,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Okazja! Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 928m2 w malowniczej okolicy Mrozów. Teren suchy i nie wymagający niwelacji. Działka w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mrozy

Mrozy,mazowieckie

257 600 zł1 288 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6838 Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę o powierzchni 1288m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł1 039 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Mrozy gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardów Działka o powierzchni 1039m2 numer ewidencyjny działki 28/16 media w drodze asfaltowej 50m od.

Szczegóły ogłoszenia

347 500 zł3 475 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Jeśli szukasz działki ze stawem, z dala od miejskiego zgiełku, która zapewni Ci ciszę, spokój, dzięki której będziesz miał możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mrozy

Mrozy,mazowieckie

840 000 zł135 m² 6 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:733 m²

Do sprzedania dom drewniany o powierzchni 135 m2 , wykonany z bala , usytuowany na działce 733 m2 w malowniczej scenerii lasów. Jest to niepowtarzalna i wyjątkowa nieruchomość. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mrozy

Mrozy,mazowieckie

400 000 zł130 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 155 m²

Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej ok. 130 m2 , na działce 2155 m2 w malowniczej wsi, w gminie Mrozy. Dom częściowo wykończony , na dole znajduje się : korytarz , spiżarka , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mrozy

Mrozy,mazowieckie

210 000 zł1 050 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczych Mrozach, w gminie Puszcza Mariańska. To wyjątkowa okazja dla osób marzących o własnym domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 200 m² 29,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 3200 m2 położona w miejscowości Borki , w gminie Mrozy. Jest to obecnie łąka , o wymiarach 47 na 67 metrów. Teren suchy. Położony na skraju wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Mrozy,mazowieckie

400 zł/m²5 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia powierzchni przeznaczonej pod automat paczkowy znajdującej się przed zmodernizowanym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł1 311 m² 135,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1311 m2 na granicy Woli Paprotniej i Mrozów. Działka czysta , porośnięta trawą , jej wymiary to 22 metry głębokości i 62 metry.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Jeśli szukasz działki, z dala od miejskiego zgiełku, która zapewni Ci ciszę, spokój, dzięki której będziesz miał możliwość codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł1 200 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1200 zm2 w Mrozach. Usytuowana przy drodze gminnej asfaltowej , wraz z dostępem do drogi wewnętrznej gminnej. Działka o wymiarach 30.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę w gminie Mrozy o powierzchni ok. 3000 m2. Szerokośc działki od drogi 25 m , długość 120 m. Spokojna cicha okolica. Blisko sklep, przystanek autobusowy ok.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł900 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlane o powierzchni 900 m2 lub 967 m2 na granicy Woli Paprotniej i Mrozów. Działka 900 m2 czysta , porośnięta trawą , jej wymiary to 22 metry głębokości i 42.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 392 m² 192,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 2187/6 o powierzchni 2392m2 znajdująca się w miejscowości Mrozy, powiat miński. Mrozy to dynamicznie rozwijające się miasto, z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mrozy

Mrozy,mazowieckie

200 310 zł1 214 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6843 Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę o powierzchni 1214m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 097 m² 90,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1097 m2 w malowniczej okolicy Jeruzala w gminie Mrozy. Na nieruchomość składają się dwie działki o łącznych wymiarach 29 metrów szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

171 500 zł1 225 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 6766 Polecamy do sprzedaży działkę budowlano-rolną w czwartej linii zabudowy od asfaltu o powierzchni 1225m2 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mrozy

Mrozy,mazowieckie

195 890 zł1 031 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6841 Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę o powierzchni 1016m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

257 400 zł1 287 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Mrozy, w gminie Puszcza Mariańska. Ładna, ustawna działka o powierzchni 1287 m2 i wymiarach ok 27m szer. x 48m dł. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł1 291 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Mrozy gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardów Działka o powierzchni 10291m2 numer ewidencyjny działki 201/16 media w drodze 30m od działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mrozy

Mrozy,mazowieckie

201 600 zł1 120 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z dala od zgiełku dużego miasta, kochasz bliski kontakt z naturą zapraszam do zainteresowania się tą nieruchomością Działka 1120m2 w miejscowości Mrozy gmina Puszcza.

Szczegóły ogłoszenia

2 023 500 zł8 094 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża działka o powierzchni 8094 m2 w centrum Mrozów. Jej wymiary to : szerokość 20 m, długość 380 m. Dużym atutem nieruchomości jest dostęp do drogi asfaltowej , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Mrozy

Mrozy,mazowieckie

470 000 zł520 m² 903,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do obejrzenia budynku w gminie Mrozy. Budynek po szkole do remontu. Działka o powierzchni 4500, szer. od drogi 60 m, długość 74 m. Budynek o wymiarach 25x11. Jest pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

202 950 zł2 255 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-43 Działka idealna dla osób ceniących sobie ciszę z dala od zgiełku miast! Polecam do sprzedaży ładnie położoną działkę blisko lasu o powierzchni 2255 m2.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 400 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Znudziło Ci się mieszkanie w blokach? Marzy Ci się budowa domu w pięknej, zielonej i spokojnej okolicy? Poszukujesz pełnej uroku.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 800 zł9 754 m² 151,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod 12 bliźniaków blisko lasu i pkp, położona w miejscowości Mrozy, w gminie Puszcza Mariańska. Na teren o łącznej powierzchni 9754 m2 składają się: -działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

203 200 zł1 016 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym domu w spokojnej, cichej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - kompleks działek budowlanych, które mogą spełnić Twoje marzenia o nowym miejscu do życia! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mrozy

Mrozy,mazowieckie

246 810 zł1 299 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6719 Polecamy do sprzedania bardzo ładną działkę budowlaną o powierzchni 1299m2, w pierwszej linii zabudowy, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij